PRACA :: Producent Produktów do Gastronomii oferta pracy na stanowisku DORADCA KULINARNY / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ds. GASTRONOMII

Producent Produktów do Gastronomii / Oferta z dnia: 2009-07-30

Produkty Naszej Firmy, to jedne z najpopularniejszych i najczęściej używanych w Gastronomii wyrobów.
W naszej ofercie posiadamy szerokie port-folio z gamy: Zup, Sosów, Przypraw, Mieszanek Przyprawowych, Makaronów, Przetworów Pomidorowych etc. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę.
Naszym Klientom dostarczamy Produkty i rozwiązania w Najlepszym na Rynku Gastronomicznym stosunku Jakości do Ceny.

Stanowisko: DORADCA KULINARNY / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ds. GASTRONOMII
Nr ref.:
Miejsce pracy: / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy,
Aktualnie do Naszego Zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA KULINARNY / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. GASTRONOMII
(około 30 osób z terenu całej Polski)

Opis Stanowiska:
*Promowanie i sprzedaż produktów
*Doradztwo w zakresie nowoczesnych rozwiązań gastronomicznych
*Pozyskiwanie nowych odbiorców w segmencie gastronomicznym

Wymagania

*prawo jazdy kat.B
*dynamizm, otwartość, inicjatywa, orientacja na wynik
*chęć doskonalenia technik sprzedażowych i kulinarnych
*mile widziane doświadczenie w branży oraz sprzedaży
*łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

*stabilną i satysfakcjonującą prace
*niezbędne narzędzia pracy (telefon, palmtop, nowy samochód)
*pakiet szkoleń oraz wszelkie pomoce handlowe
*możliwość dynamicznego rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych

na adres e-mail: dkgastronomia@gmail.com

W temacie maila prosimy umieścić: WOJEWÓDZTWO/MIASTO

!!! APLIKUJĄCYM GWARANTUJEMY ANONIMOWOŚĆ !!!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.