PRACA :: STOKROTKA Sp. z o.o oferta pracy na stanowisku KASJER - SPRZEDAWCA

Adres e-mail:

STOKROTKA Sp. z o.o / Oferta z dnia: 2008-07-03

Jesteśmy nowoczesną firmą handlową, zatrudniającą ponad 4000 osób, należącą do jednej z największych, notowanych na giełdzie, polskich firm dystrybucyjnych. Prowadzimy detaliczną sprzedaż artykułów spożywczych w supermarketach zlokalizowanych na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem firmy stale tworzymy nowe miejsca pracy.
Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.stokrotka.pl.

Oferowana praca

Stanowisko: KASJER - SPRZEDAWCA
Nr ref.:
Miejsce pracy: SZCZECIN, KOSZALIN, KOŁOBRZEG / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy w Szczecinie, Kołobrzegu i Koszalinie kandydatów na stanowisko:
KASJER - SPRZEDAWCA

Stawiamy na lojalną, uczciwą i przyjazną kadrę. Nie wahaj się złożyć aplikacji jeśli masz powyżej 50ciu lat. Cenimy Pracowników takich jak Ty i dopasowujemy styl pracy do Twoich możliwości!

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziane aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- premie,
- pakiet socjalny (zapomogi, talony)
- dofinansowanie do studiów

Zainteresowanych prosimy o złożenie aplikacji drogą mailową, pocztową lub osobiście:

praca@stokrotka.pl

STOKROTKA SZCZECIN
uL. Niepodległości 18-21,
70-412 Szczecin
91- 434 50 35
515 110 124

ul. Tatrzańska 3,
71-474 Szczecin ,
91-424 33 54
515 110 112

STOKROTKA KOSZALIN
ul. Jana Pawła II 4,
75-452 Koszalin
94-346 44 21
515 110 116

STOKROTKA KOŁOBRZEG
ul. Złota 17,
78-100 Kołobrzeg
94-354 10 61
515 110 123

Prosimy o zaznaczenie w tytule przesyłki na jakim stanowisku i w którym sklepie chcecie państwo pracować.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji we wszystkich spółkach należących do Emperia Holding SA (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 r. O Ochronie danych osobowych, Dziennik ustaw Nr 133 Poz. 883).

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.