PRACA :: StaffPoland oferta pracy na stanowisku Koordynator Biura- język arabski

Adres e-mail:

StaffPoland / Oferta z dnia: 2008-10-30

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, świadcząca usługi z zakresu nowoczesnych technologii informatycznych oraz e-learning.

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Biura- język arabski
Nr ref.: COR
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

-Nadzór nad wszystkimi sprawami operacyjnymi i administracyjnymi polskiej spółki
- Stały kontakt z Zarządem, zagraniczną centralą oraz partnerami zewnętrznymi
- Opracowywanie różnych zestawień i raportów dotyczących bieżącej działalności
- Tłumaczenia w jęz. polskim/arabskim/ angielskim

Wymagania

- Wyższe wykształcenie (lub w trakcie studiów zaocznych)
- Doświadczenie w pracy biurowej, preferowane w międzynarodowych firmach
- Dobra znajomość jęz. arabskiego i polskiego (ew. także angielskiego)
- Praktyczna znajomość MS Office i popularnych programów biurowych
- Umiejętność organizacji pracy, ustalania priorytetów oraz samodzielnego rozwiązywania bieżących problemów
- Doskonałe zdolności komunikacyjne

Oferujemy

Prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego na adres e-mailowy:
praca@staff.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Dane firmowe

StaffPoland
Królewska 27
00-060 Warszawa
Email: praca@staff.pl / WWW: www.staff.pl