PRACA :: TU ALLIANZ POLSKA S.A. oferta pracy na stanowisku DORADCA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY

Adres e-mail:

TU ALLIANZ POLSKA S.A. / Oferta z dnia: 2009-02-01

O firmie

Grupa Allianz:
Allianz Bank Polska S.A.
TU Allianz Polska S.A.
TU Allianz Polska Życie S.A.
TFI Allianz Polska S.A.
PTE Allianz Polska S.A.

Oferowana praca

Stanowisko: DORADCA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY
Nr ref.: 218
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Finanse / Bankowość

Opis stanowiska

Sprzedaż produktów bankowych Allianz, ubezpieczenniowych i finansowych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe (minimum licencjat)
Niekaralność
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, bądź gotowość jej otworzenia

Oferujemy

Kariera w Allianz

Jesteśmy w Allianz już od siedmiu lat.
Tworzymy zgrany zespół, który ciągle powiększamy o nowe, wartościowe osoby.
Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów,
jak i współpracowników.
Miesięczne dochody każdego z nas znacznie przekraczają
średnią krajową.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, budzisz zaufanie,
łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi,
jeżeli w ciągu kilku lat chcesz osiągnąć
niezależność finansową dla siebie i Twoich bliskich,
skontaktuj się z nami !
Cenne jest każde Twoje doświadczenie.

Menadżer Oddziału Łódź-2
największej instytucji finansowej w Europie.

90-368 Łódź, ul. Piotrkowska 166/168

e-mail: jaroslaw.wlodowski@port.allianz.pl

Forma kontaktu

CV i list moptywacyjny proszę przesłać na adres:
jaroslaw.wlodowski@port.allianz.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.