PRACA :: Talent Partners oferta pracy na stanowisku Inżynier Procesu

Adres e-mail:

Talent Partners / Oferta z dnia: 2010-10-04

O firmie

TALENT PARTNERS - DORADZTWO PERSONALNE.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu HR i specjalizującą się w rekrutacji personelu, a głównie w doborze kadry wykwalifikowanej w zakresie:
- inżynierów,
- specjalistów,
- managerów.
Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, dla których rekrutujemy najlepszych pracowników.
Obszar naszego działania to Górny Śląsk.
Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy.
Z nami znajdziesz najlepszą pracę!

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Procesu
Nr ref.: IP/S/1010
Miejsce pracy: DąBrowa GóRnicza / śląskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektronicznej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu
Nr ref. IP/S/1010
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Najważniejsze obowiązki:
- usprawnianie, nadzór i optymalizacja procesu produkcji,
- rozwiązywanie bieżących problemów,
- tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej i jakościowej.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej elektryka, automatyka lub mechanika,
- min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej, najlepiej z branży elektrycznej lub elektronicznej,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- znajomość rysunku technicznego,
- praktyczna znajomość Kaizen, FMEA, SPC,
- doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
- umiejętność współpracy.

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
- możliwości rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,
- przyjazną atmosferę.

Forma kontaktu

Talent Partners
cv@talentpartners.pl
www.talentpartners.pl

Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
Email: rekrutacja@talentpartners.pl / WWW: www.talentpartners.pl