PRACA :: Talent Partners oferta pracy na stanowisku Księgowa/Księgowy

Adres e-mail:

Talent Partners / Oferta z dnia: 2011-08-31

O firmie

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego.
Oto świadczone przez nas usługi:

REKRUTACJA I SELEKCJA:
- inżynierów,
- specjalistów,
- managerów,
- lekarzy i personelu dla branży medycznej.

Oferowana praca

Stanowisko: Księgowa/Księgowy
Nr ref.: K/31/2011
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Księgowy / Księgowa
Nr ref. K/31/2011
Miejsce pracy: Katowice
Najważniejsze obowiązki:

prowadzenie pełnej księgowości spółki,
sporządzanie deklaracji, prowadzenie rejestrów podatku VAT i VAT-UE,
analiza rozrachunków,
rozliczanie faktur importu i eksportu,
sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP.

Wymagania

wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o profilu ekonomicznym,
min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
znajomość zasad księgowości ogólnej i bankowej w firmie międzynarodowej,
samodzielność i odpowiedzialność,
bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

stabilną pracę w renomowanej firmie,
atrakcyjne warunki zatrudnienia,
pakiet socjalny.

Forma kontaktu

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV
wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:
cv@talentpartners.pl

Dane firmowe

Talent Partners
Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
Email: rekrutacja@talentpartners.pl / WWW: www.talentpartners.pl