PRACA :: Talent Partners oferta pracy na stanowisku Programista

Adres e-mail:

Talent Partners / Oferta z dnia: 2010-09-13

O firmie

TALENT PARTNERS - DORADZTWO PERSONALNE.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu HR i specjalizującą się w rekrutacji personelu, a głównie w doborze kadry wykwalifikowanej w zakresie:
- inżynierów,
- specjalistów,
- managerów.
Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, dla których rekrutujemy najlepszych pracowników.
Obszar naszego działania to Górny Śląsk.
Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy.
Z nami znajdziesz najlepszą pracę!

Oferowana praca

Stanowisko: Programista
Nr ref.: P/CP/110
Miejsce pracy: Ruda ŚLąSka / śląskie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu portali internetowych oraz innych aplikacji webowych z siedzibą w Rudzie Śląskiej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista
Nr ref. P/CP/110
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Najważniejsze obowiązki:
- programowanie zgodnie z założeniami określonymi przez klienta, w zespołach samo-zarządzanych w ramach metodyki SCRUM,
- realizacja wspólnie wyznaczanych celów.

Wymagania

- doświadczenie w pracy programistycznej, najlepiej w firmie programistycznej,
- przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w kodowaniu w PHP,
- umiejętność precyzyjnego i sprawnego przekształcania projektów graficznych w dynamiczne aplikacje webowe (HTML/CSS/AJAX),
- zaangażowanie w realizację celów,
- otwartość i umiejętność wyrażania własnych opinii.

Mile widziane:
- znajomość zagadnień związanych z automatycznym testowaniem,
- doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM,
- znajomość CakePHP,
- znajomość jQuery,
- znajomość Pythona.

Oferujemy

- ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym dla ambitnych i uzdolnionych programistów,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju i pracy z zaawansowanymi aplikacjami,
- pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

Forma kontaktu

Talent Partners
cv@talentpartners.pl
www.talentpartners.pl

Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
Email: rekrutacja@talentpartners.pl / WWW: www.talentpartners.pl