PRACA :: Talent Partners oferta pracy na stanowisku Samodzielny Księgowy- Lider Księgi Głównej

Adres e-mail:

Talent Partners / Oferta z dnia: 2011-08-31

O firmie

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego.
Oto świadczone przez nas usługi:

REKRUTACJA I SELEKCJA:
- inżynierów,
- specjalistów,
- managerów,
- lekarzy i personelu dla branży medycznej.

Oferowana praca

Stanowisko: Samodzielny Księgowy- Lider Księgi Głównej
Nr ref.: SK/50/2011
Miejsce pracy: DąBrowa GóRnicza / śląskie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Samodzielny Księgowy - Lider Księgi Głównej
Nr ref. SK/50/2011
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Najważniejsze obowiązki:

prowadzenie i nadzór nad księgą główną,
prowadzenie ewidencji księgowych,
bieżąca kontrola finansowo-księgowa,
sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów okresowych oraz wszelkich innych dokumentów podatkowych,
rozliczenia z instytucjami finansowymi.

Wymagania

wykształcenie wyższe ekonomiczne,
min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowego - w firmie produkcyjnej,
doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
dobra znajomość języka angielskiego,
znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości,
znajomość MSR (Międzynarodowych Standardów Rachunkowości),
znajomość programów księgowych i MS Office.

Oferujemy

pracę w renomowanej firmie, w środowisku międzynarodowym,
atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,
przyjazną atmosferę.

Forma kontaktu

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV
wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:
cv@talentpartners.pl

Dane firmowe

Talent Partners
Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
Email: rekrutacja@talentpartners.pl / WWW: www.talentpartners.pl