PRACA :: Talent Partners oferta pracy na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Usług Windykacyjnych

Adres e-mail:

Talent Partners / Oferta z dnia: 2010-09-13

O firmie

TALENT PARTNERS - DORADZTWO PERSONALNE.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu HR i specjalizującą się w rekrutacji personelu, a głównie w doborze kadry wykwalifikowanej w zakresie:
- inżynierów,
- specjalistów,
- managerów.
Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, dla których rekrutujemy najlepszych pracowników.
Obszar naszego działania to Górny Śląsk.
Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy.
Z nami znajdziesz najlepszą pracę!

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Usług Windykacyjnych
Nr ref.: SUW2/CF/310
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy windykacyjnej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Windykacyjnych
Nr ref. SUW2/CF/310
Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za nowo tworzony oddział firmy w Warszawie i jego rozwój, a w przyszłości będzie nim zarządzać.

Najważniejsze obowiązki:
- rozwój nowo tworzonego oddziału firmy w Warszawie,
- sprzedaż usług finansowych / windykacyjnych na rynku biznesowym,
- nawiązywanie kontaktów z klientami, budowanie długofalowych relacji handlowych,
- stałe poszerzanie własnego portfela klientów.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
- min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym specjalistycznym lub managerskim, najlepiej w firmie windykacyjnej,
- doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów biznesowych,
- zdolności negocjacyjne,
- umiejętność zarządzania ludźmi,
- znajomość obsługi pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B,
- otwartość, komunikatywność,
- samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

- ciekawą pracę w renomowanej firmie, przy tworzeniu nowego oddziału firmy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia pracy.

Forma kontaktu

Talent Partners
cv@talentpartners.pl
www.talentpartners.pl

Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
Email: rekrutacja@talentpartners.pl / WWW: www.talentpartners.pl