PRACA :: URSA Doradztwo Personalne oferta pracy na stanowisku Broker ubezpieczeniowy lub Asystent Brokera ubezpieczeniowego

Adres e-mail:

URSA Doradztwo Personalne / Oferta z dnia: 2008-11-17

O firmie

Firma znajduje się w Centrum Warszawy.

Stanowisko: Broker ubezpieczeniowy lub Asystent Brokera ubezpieczeniowego
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Ubezpieczenia

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy ubezpieczeniowej, poszukujemy osoby na stanowisko Broker ubezpieczeniowy lub Asystent brokera ubezpieczeniowego.
Broker ubezpieczeniowy powinien legitymować się Licencją brokerską.
Dla osób nie posiadających Licencji forma stwarza możliwość zdobycia jej.

Wymagania

Wymagania:

* wykształcenie wyższe
* dobra znajomość języka angielskiego
* doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej (min. 2 lata)

Oferujemy

Oferujemy:

* firma oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
* wysokie wynagrodzenie

Forma kontaktu

biuro@ursa-praca.pl
022 499 69 36

Dane firmowe

URSA Doradztwo Personalne
Astronomów 3/19
01-450 Warszawa
Email: biuro@ursa-praca.pl / WWW: www.ursa-praca.pl