PRACA :: Varion Telecom Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Account Manager

Adres e-mail:

Varion Telecom Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2013-04-15

Varion Telecom Sp. z o.o. - dostawca usług telekomunikacyjnych;
Data Center, dostęp do Internetu, transmisji danych, telefonii stacjonarnej i sieci światłowodowych dla Klientów biznesowych. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży, obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko: Account Manager

Oferowana praca

Stanowisko: Account Manager
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
•nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z Klientami
•aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych oraz sprzedaż oferowanych usług
•prowadzenie negocjacji z Klientami, przygotowywanie ofert handlowych oraz propozycji współpracy
•realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
•budowanie oraz aktualizowanie bazy kontaktów handlowych
•cykliczne raportowanie efektów sprzedaży
•dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

Profil kandydata:
•wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe) lub w trakcie studiów
•komunikatywność, samodzielność, kreatywność, wysoka kultura osobista
•otwartość i swoboda komunikacji w nawiązywaniu kontaktów
•zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
•wysoki poziom orientacji na Klienta i wynik
•znajomość pakietu MS Office
•doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowych atutem

Oferujemy

Oferujemy:
•pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
• Udział w prestiżowych projektach telekomunikacyjnych opartych na zastosowaniu najnowszych technologii
• Pracę w zespole osób młodych i aktywnych, tworzących przyjazną atmosferę
•szkolenia sprzedażowe i produktowe
•wynagrodzenie zasadnicze, atrakcyjny system prowizyjny
•Gwarantowany wzrost wynagrodzenia w przypadku realizowania ustalonych planów sprzedażowych
•ciekawą, pełną wyzwań pracę
•możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Osoby spełniające nasze oczekiwania, prosimy przesłać cv oraz list motywacyjny na adres e mail biuro@variontelecom.pl w tytule wpisać Account Manager

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z
póź.zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Dane firmowe

Varion Telecom Sp. z o.o.
Poleczki 23
02-822 Warszawa
Email: biuro@variontelecom.pl / WWW: www.variontelecom.pl