PRACA :: Werbujemy.pl oferta pracy na stanowisku SPRZEDAWCA - PROJEKTANT WNĘTRZ

Adres e-mail:

Werbujemy.pl / Oferta z dnia: 2009-01-15

O firmie

renomowana sieć ekskluzywnych salonów meblowych

Oferowana praca

Stanowisko: SPRZEDAWCA - PROJEKTANT WNĘTRZ
Nr ref.: SP/01/09/PI
Miejsce pracy: WARSZAWA / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
? Osoba zatrudniona na tym stanowisku projektować będzie nietuzinkowe wnętrza.
? Profesjonalna obsługa klienta w zakresie sprzedaży mebli

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych ( Portfolio mile widziane.)
Doskonała praktyczna umiejętność posługiwania się programami graficznymi
Wykształcenie średnie lub wyższe (architektura wnętrz)
Dyspozycyjność w godz. 10 ? 21(praca zmianowa)
umiejętność i chęć nawiązywania i utrzymywania kontaktu z klientami
umiejętności sprzedażowe
Język angielski lub niemiecki (w stopniu komunikatywnym)
Prawo jazdy kat. ?B?

Oferujemy

Oferujemy:
? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)
? atrakcyjny system wynagrodzeń (pensja stała + prowizja + premia)
? profesjonalne szkolenia
? indywidualną ścieżkę zawodową
? współdecydowanie z zespołem

CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: biuro@werbujemy.pl

Prosimy o wpisanie w treść CV ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U. z 1997r. Nr 133, poz.883).?

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.