PRACA :: Work-Point oferta pracy na stanowisku Spawacz

Adres e-mail:

Work-Point / Oferta z dnia: 2009-05-13

Work-Point zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz kultury biznesowej. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz
Nr ref.: 68-0509/j
Miejsce pracy: Gliwice / śląskie / Polska
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Spawacz

Nr ref. 68-0509

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej w Gliwicach poszukujemy kandydatów na stanowisko Spawacz.

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenia minimum techniczne,
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza,
- uprawnienia na spawanie gazowe,
- uczciwości i odpowiedzialności,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę na okres tymczasowy,
- pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) na adres: rekrutacja@work-point.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego 68-0509/j. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Work-Point Agencja Zatrudnienia nr 5368

Email: rekrutacja@work-point.pl
Telefon: +48 32 230 50 42

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.