PRACA :: Work Express Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Młodszy Księgowy

Adres e-mail:

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-09-05

Poszukujemy Kandydatów dla renomowanej firmy zajmującej się outsourcingiem księgowym, która należy do międzynarodowego koncernu informatycznego.
Praca dla tego Pracodawcy będzie szansą dla osób bez doświadczenia zawodowego na stały kontakt z językiem obcym oraz zdobycie kompetencji w obszarze finansowo ? księgowym.

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Księgowy
Nr ref.: 088/18/MK
Miejsce pracy: KrakóW / śląskie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

? prawidłowe i terminowe wprowadzanie danych finansowych
? utrzymywanie stałych relacji z klientem zagranicznym

Wymagania

? absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów kierunków ekonomicznych lub filologicznych
? mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub księgowości
? bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków: francuski, niemiecki, włoski, węgierski, rumuński, czeski, niderlandzki lub jeden z języków skandynawskich
? dobra znajomość języka angielskiego
? bardzo dobra organizacja pracy
? umiejętność pracy w zespole
? znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych

Oferujemy

Pracodawca oferuje:
? możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
? profesjonalny pakiet szkoleń, również szkolenie wdrożeniowe
? stały kontakt z językiem obcym
? możliwość rozwoju zawodowego
? realną możliwość awansu również w strukturach globalnych firmy
? pakiet socjalny

Aplikacje (CV, list motywacyjny), podpisane imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać na adres:
aleksandra.wierbilowicz@workexpress.pl

Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.
Skłodowskiej-Curie 22
40-058 Katowice
Email: aleksandra.wierbilowicz@workexpress.pl / WWW: www.workexpress.pl