PRACA :: Work Force oferta pracy na stanowisku SERWISANT/Gorzow Wielkopolski

Adres e-mail:

Work Force / Oferta z dnia: 2009-02-18

O firmie

Work Force posrednictwo pracy outsourcing

Oferowana praca

Stanowisko: SERWISANT/Gorzow Wielkopolski
Nr ref.:
Miejsce pracy: / lubuskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Serwisowanie maszyn i urządzeń.

Wymagania

? Doświadczenie zawodowe przy obróbce metali, ślusarstwo, spawalnictwo, lakiernictwo.
? Wykształcenie średnie, techniczne lub zawodowe, preferowany kierunek: mechanika.
? Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca w delegacji).
? Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
? Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
? Umiejętność obsługi elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, frezarka , spawarka ,itp.,).
? Prawo jazdy kat. B.
? Umiejętność obsługi komputera.
? Umiejętność dobrego planowania, organizowania pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji.
? Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami.
? Zdolności manualne, dokładność, wskazana dobra kondycja fizyczna.
? Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia stałej pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Oferujemy

? Stabilną pracę w zakładzie o ugruntowanej pozycji międzynarodowej
? Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon, itp.).
? Pakiet szkoleń, możliwość podwyższania kwalifikacji.
? Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
? Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy (premia uznaniowa do 50%)
? Zakwaterowanie organizowane i opłacone przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV w języku polskim (mile widziane CV także w języku niemieckim), z zaznaczeniem w temacie wiadomości nazwy stanowiska, na adres mailowy:info@workforce.pl

Dane firmowe

Work Force
Krakowska 53
45-075 Opole
Email: info@workforce.pl / WWW: workforce.pl