PRACA :: Yoyo Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Konsultant ds. sprzedaży turystyki

Adres e-mail:

Yoyo Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2009-01-16

O firmie

www.odpoczne.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Konsultant ds. sprzedaży turystyki
Nr ref.:
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska
Branża: Turystyka / Hotelarstwo

Opis stanowiska

* obsługa klientów biura turystycznego;
* informowanie klientów o koniecznych dokumentach i opłatach związanych z zakupem wycieczki;
* odpowiedzialność za składane zamówienia i systemy rezerwacji touroperatorów;
* przygotowywanie raportów dla firmy.

Wymagania

* minimum roczne doświadczenie w pracy w biurze podróży lub agencji turystycznej;
* biegła obsługa komputera i narzędzi biurowych;
* wykształcenie związane z turystyką mile widziane;
* zdolności komunikacyjne i zapał do pracy;
* zainteresowanie turystyką i podróżami.

Oferujemy

interesującą pracę młodym i dynamicznym zespole, miłą atmosferę pracy, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Forma kontaktu

Oferty prosimy wysyłać na maila.

Dane firmowe

Yoyo Sp. z o.o.
Cieszyńska 365
43-382 Bielsko-Biała
Email: praca@odpoczne.pl / WWW: www.odpoczne.pl