PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Civil Engineer UK

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-02-02

O firmie

E R T A
Europejska Agencja Rekrutacyjna
Al. Krasińskiego 1/3 31-110 Kraków (Polska)
Tel: +48 790 473 717
e-mail: info@damyprace.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Civil Engineer UK
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Wielka Brytania
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Dla naszego klienta lidera przemysłu telekomunikacyjnego poszukujemy Civil Engineers, którzy dołączą do grupy projektantów w Kent, UK.

Zakres obowiązków:
- uczestniczenie przy dokonywaniu pomiarów geodezyjnych
- projektowanie planów i rysunków elektrycznych
- tworzenie raportów
- utrzymywanie kontaktów z klientami
- uczestniczenie w zakańczaniu prac nad pomiarami, tworzenie raportów końcowych

C

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie przy projektowaniu budowlanym
- certyfikat HNC lub analogiczny
- prawo jazdy
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w telekomunikacji szczególnie RF mikrofale
- doświadczenie w AutoCAD

Oferujemy

Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia minimum 1500 funtów miesięcznie
- samochód służbowy
- praca 38 godzin tygodniowo
- prywatna opieka zdrowotna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres info@damyprace.pl dopiskiem Civil Engineers.

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl