PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku FRYZJERADAMSKO-MĘSKI IRLANDIA

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-04-01

O firmie

EUROPEJSKA AGENCJA REKRUTACYJNA ERTA
Al. Krasińskiego 1/3
31-111 Kraków

Oferowana praca

Stanowisko: FRYZJERADAMSKO-MĘSKI IRLANDIA
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Irlandia
Branża: Kosmetyka / Fryzjerstwo

Opis stanowiska

Dla naszego klienta:
salonu fryzjerskiego w Irlandii poszukujemy
FRYZJERA DAMSKO-MĘSKIEGO

Wymagania

Wymagamy:
? kilkuletniego dośwadczenia jako samodzielny fryzjer
? umiejętności strzyżenia, czesania, fabowania (balejaż, pasemka, jednolity kolor), trwała
? język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym
? samodzielności kreatywności, wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

Oferujemy:
? atrakcyjne wynagrodzenie
? napiwki +prowizje
? 48 godzinny tydzień pracy
? mozliwość nadgodzin
? pracę OD ZARAZ!
? Bezpłatny przelot
? Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem ?fryzjer Irlandia? lub o kontakt pod numerem telefonu 790 74 69 45

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl