PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Instruktor narciarstwa

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-01-07

O firmie

Europejska Agencja Rekrutacyjna

Oferowana praca

Stanowisko: Instruktor narciarstwa
Nr ref.:
Miejsce pracy: / małopolskie / Polska
Branża: Turystyka / Hotelarstwo

Opis stanowiska

praca na obozach sportowo rekreacyjnych jako instruktor narciarstwa
w terminie 17.01.-30.01.2009 i
23.01.-01.02.2009

Wymagania

- kurs wychowawcy kolonijnego
- kursu instruktora jazdy na nartach lub statusu studenta lub absolwenta AWF z umiejętnością jazdy na nartach
- odpowiedzialności
- umiejętności i doświadczenia z pracą z dziećmi
- wiek od 20-39 lat

Oferujemy

- brak jakichkolwiek opłat
- atrakcyjne wynagrodzenie

Forma kontaktu

info@damyprace.pl lub 0790 74 69 45

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.