PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Inżynier Produkcji WIELKA BRYTANIA

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-02-02

O firmie

E R T A
Europejska Agencja Rekrutacyjna
Al. Krasińskiego 1/3 31-110 Kraków (Polska)
Tel: +48 790 473 717
e-mail: info@damyprace.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Produkcji WIELKA BRYTANIA
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Wielka Brytania
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, czołowego producenta podzespołów dla przemysłu lotniczego poszukujemy Inżyniera Produkcji.
Praca w Wielkiej Brytanii, hrabstwo West Yorkshire.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- negocjowanie i uzgadnianie kosztów w stosunku do budżetu
- rozwijanie planów produkcji
- analizowanie i rozumienie bieżącej produkcji
- redukowanie kosztów
- tworzenie planów ulepszania produkcji
- tworzenie planów dostaw
- używanie najnowszych narzędzi i technik w produkcji
- przeprowadzanie szkoleń z innymi pracownikami

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie na podanym stanowisku
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:
- wynagrodzenie 32 500 do 38 000 tysięcy funtów rocznie
- od 37 godzin tygodniowo pracy od poniedziałku do piątku
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres info@damyprace.pl w tytule maila wpisując Inżynier Produkcji -West Yorkshire

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl