PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Kadrowa - Piaseczno

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-03-12

O firmie

Europejska Agencja Rekrutacyjna

Oferowana praca

Stanowisko: Kadrowa - Piaseczno
Nr ref.: 12.03.2009
Miejsce pracy: Piaseczno / mazowieckie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy tymczasowej w charakterze kadrowej z Piaseczna i okolic

Wymagania

Obowiązki:

Przejrzenie i uporządkowanie dokumentacji kadrowej
Uzupełnienie braków w dokumentacji

Wymagania:

Doświadczenia jako kadrowa
Odpowiedzialnośc
Komunikatywność

Oferujemy

Oferujemy:

Pracę od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres info@damyprace.pl z dopiskiem w tytule: kadrowa-piaseczno

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl