PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Kierownik ds administracji

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-03-05

O firmie

erta

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik ds administracji
Nr ref.: 05/03/2009
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Europejska Agencja Rekrutacyjna dla swojego poszukuje osoby na stanowisko
KIEROWNIK DS. ADMINISTRACJI
do pracy w Warszawie

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
? przygotowywanie materiałów promocyjnych
? nadzorowanie administracji firmy
? prowadzenie biura (sekretariat, HR, marketing)
? tworzenie procedur, podnoszących jakość w firmie

Wymagania

Wymagania:
? minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
? doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
? znajomość pakietu MS Office-bardzo dobra
? wysoka kultura osobista
? dokładność
? język angielski na poziomie komunikatywnym
? wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne/prawnicze/techniczne)

Oferujemy

Oferujemy:
? pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym
? atrakcyjne wynagrodzenie
? samochód oraz telefon komórkowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres info@damyprace.pl z dopiskiem ?kierownik ds. administracji Warszawa?

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl