PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Kierownik działu handlowego

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-03-05

O firmie

ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik działu handlowego
Nr ref.: 05/03/2009
Miejsce pracy: Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Europejska Agencja Rekrutacyjna-ERTA, poszukuje kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO
do pracy na terenie TORUŃ/BYDGOSZCZ i okolice
Oosoba na tym stanowsku odpowiedzialna będzie za zorganizowanie działu handlowego

Wymagania

Wymagania:
? znajomość branży spawalniczej (spawalnictwo, cięcie metali)
? wysoko rozwinięta umiejętność sprzedaży
? co najmniej 3 letnie doświadczenia w firmie handlowej, lub jako przedstawiciel handlowy
? chęć poznawania nowych technik i technologii spawalniczych oraz materiałów
? język angielski (mile widziany)

Oferujemy

Oferujemy:
? umowę o pracę
? pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
? płaca obejmująca podstawę oraz atrakcyjny system premiowy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres info@damyprace.pl z dopiskiem ?kierownik działu handlowego toruń?

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl