PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Opiekun Osób Starszych, Wielka Brytania

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2008-11-18

O firmie

ERTA Europejska Agencja Rekrutacyjna

Oferowana praca

Stanowisko: Opiekun Osób Starszych, Wielka Brytania
Nr ref.:
Miejsce pracy: / dolnośląskie / Polska
Branża: Opieka nad domem i dziećmi

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH, NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
Praca w Wielkiej Brytanii.

Wymagania

? Dobra znajomość języka angielskiego
? Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy

? Zarobki dla początkujących od 5,73 do 7,00 funta na godzinę.
? Możliwość uczestniczenia bezpłatnie w kursie NVQ
? Po trzech pierwszych miesiącach podwyżki!!!!
? Premie za pracę w weekendy i w nocy.
? Bezpłatne wyżywienie podczas pracy.
? Bezpłatny uniform.
? 4 tygodnie zakwaterowania bezpłatne.
? Płatne urlopy.
? INDYWIDUALNY DOBÓR LOKALIZACJI!!!!!!!!
? Bezpłatny transfer z lotniska do miejsca zamieszkania.
? Indywidualny dobór terminu wyjazdu.
? Pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV w języku angielskim droga mailową na adres info@damyprace.pl z dopiskiem Opiekunowie UK

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl