PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy Częstochowa

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-04-01

O firmie

EUROPEJSKA AGENCJA REKRUTACYJNA ERTA
Al. Krasińskiego 1/3
31-111 Kraków

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy Częstochowa
Nr ref.:
Miejsce pracy: CzęStochowa / śląskie / Polska
Branża: Reklama / Marketing / PR

Opis stanowiska

EUROPEJSKA AGENCJA REKRUTACYJNA dla swojego klienta
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
do pracy na terenie Częstochowy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za;
? obsługę dotychczasowych klietów
? rozwój sieci sprzedaży na terenie całej Polski
? budowę rynku dla nowej marki
? negocjacje handlowe
? monitorowanie rynków produktówych oraz konkurecji

Wymagania

Wymagamy:
? kilkuletnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy
? znajomość branży rowerowej będzie dodatkowym atutem
? prawo jazdy kat B

Oferujemy

Oferujemy:
? atrakcyjne wynagrodzenie
? samochód służbowy
? pracę w szybko rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem ?PH-CZESTOCHOWA?

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl