PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku SPECJALISTA DS. ROZWOJU RYNKU

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2008-12-03

O firmie

erta

Oferowana praca

Stanowisko: SPECJALISTA DS. ROZWOJU RYNKU
Nr ref.:
Miejsce pracy: / małopolskie / Polska
Branża: Reklama / Marketing / PR

Opis stanowiska

SPECJALISTA DS. ROZWOJU RYNKU

- jesteś osobą energiczną i uśmiechniętą?
- łatwo nawiązujesz kontakt?
- jesteś świetnym organizatorem własnej pracy?
- jesteś zorientowany na cele?
- Twoim marzeniem jest samodzielne stanowisko?
- jesteś wytrwały?

Jeśli tak, to jesteś idealnym kandydatem na SPECJALISTĘ DS. ROZWOJU RYNKU w naszej firmie!

Wymagania

Wymagamy:
-prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:
- możliwość pracy w terenie zamieszkania
- elastyczny czas pracy
- klarowne zasady zatrudnienia
- pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV i LM info@damyprace.pl w tytule podając SPECJALISTA DS. ROZWOJU RYNKU

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl