PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku SPECJALISTA IT Belgia

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2008-11-18

O firmie

ERTA Europejska Agencja Rekrutacyjna

Oferowana praca

Stanowisko: SPECJALISTA IT Belgia
Nr ref.:
Miejsce pracy: / dolnośląskie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Dla naszego klienta lidera na finansowym rynku belgijskim poszukujemy osób na stanowisko SPECJALISTA IT

Wymagania

- ukończone studia na kierunku informatyka, computer science, civil engineering, industrial science, economics etc z tytułem Magistra
- biegła znajomość języka angielskiego
- chęć uczenia się nowych języków
- chęć rozwoju i samorealizacji
- doświadczenie w sektorze IT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet szkoleń i kursów
- firmowy telefon i laptop
- bezpłatny kurs języka duńskiego
- wyżywienie w czasie pracy opłacane przez pracodawcę
- nadgodziny płatne 150 i 200%
- premie do wypłat w granicach 30 %
- pełna asystę przy przenoszeniu się do Belgi (znajdowanie mieszkania, załatwianie dokumentów etc.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich CV z języku angielskim na adres krakow@damyprace.pl

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl