PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Specjaliści ds. IT

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-04-03

O firmie

ERTA Europejska Agencja Rekrutacyjna

Oferowana praca

Stanowisko: Specjaliści ds. IT
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Agencja rekrutacyjna ERTA, w związku z nawiązaniem współpracy z światowej klasy liderem na rynku systemów interaktywnych, poszukuje osób z doświadczeniem w branży IT, kreatywnych, lubiących wyzwania, chcących poszerzyć swoją wiedzę, gotowych do podjęcia pracy poza granicami kraju.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowiska:
Programiści PHP, JAVA/J2EE, .NET, C/C++/C#
Administratorzy Sieci,
Specjaliści Flash,
Specjaliści SAP,
Specjaliści ds. Mediów Cyfrowych,
Specjaliści ds. Testów,
Projektant/ Architekt Systemów Informatycznych,
Project Manager,.
WebManager.

Wymagania

- bogata wiedza oraz doświadczenie w branży IT
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- komunikatywność
- elastyczność
- gotowość do podjęcia pracy poza granicami kraju

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowej Firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe
- pakiet świadczeń socjalnych
- pełna asysta przy przenoszeniu się za granicę

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim na adres cv@ertagrupa.pl.

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl