PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Specjalista IT Finlandia

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2008-11-25

O firmie

ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista IT Finlandia
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Finlandia
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Specjalista IT Finlandia

Dla świetnie prosperującej firmy poszukujemy specjalisty IT.
Miejsce pracy: Helsinki, Finlandia.

Opis stanowiska:
- członek zespołu przy pracy z programami: Java, C++, .net, Windows Mobile, Linux

Oferujemy:
- 6-12 miesięczny kontrakt
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pomoc przy relokacji

Wymagamy:
- wiek 22-35 lat
- przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywny angielski

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie maila w języku angielskim na adres info@damyprace.pl z dopiskiem specjalista IT.

Wymagania

Wymagamy:

Oferujemy

Oferujemy:

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl