PRACA :: erta oferta pracy na stanowisku opiekun/ka bez doświadczenia

Adres e-mail:

erta / Oferta z dnia: 2008-10-16

O firmie

krakow@damyprace.pl

Oferowana praca

Stanowisko: opiekun/ka bez doświadczenia
Nr ref.:
Miejsce pracy: / dolnośląskie / Polska
Branża: Opieka socjalna

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH, NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
Praca w Wielkiej Brytanii.

Wymagania

Wymagania:
? Dobra znajomość języka angielskiego
? Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:
? Zarobki dla początkujących od 5,73 do 6,30 funta na godzinę.
? Możliwość uczestniczenia bezpłatnie w kursie NVQ
? Po trzech pierwszych miesiącach podwyżki!!!!
? Premie za pracę w weekendy i w nocy.
? Bezpłatne wyżywienie podczas pracy.
? Bezpłatny uniform.
? 4 tygodnie zakwaterowania bezpłatne.
? Płatne urlopy.
? INDYWIDUALNY DOBÓR LOKALIZACJI!!!!!!!!

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV w języku angielskim droga mailową na adres krakow@damyprace.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.