PRACA :: konsultingowa oferta pracy na stanowisku Asystent handlowy

Adres e-mail:

konsultingowa / Oferta z dnia: 2009-01-06

O firmie

firma konsultingowa w Opolu

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent handlowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Praca w biurze oraz przy akcjach reklamowych.

Wymagania

Szukamy osób do 16 roku życia.

Oferujemy

Szczegóły odnośnie warunków zatrudnienia omawiane są na rozmowie kwalifikacyjnej.

Forma kontaktu

tel.077-441-28-65
e-mail: praca.opole@interia.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.