PRACA :: projekt 16 oferta pracy na stanowisku Komputerowy Marketing Internetowy

Adres e-mail:

projekt 16 / Oferta z dnia: 2009-03-04

Oferowana praca

Stanowisko: Komputerowy Marketing Internetowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. Bez żadnych wpłat z góry, darmowe szkolenie przez 30 dni w trakcie ktorego pozyskasz pierwszych klientow. 35 zł od każdego pozyskanego klienta. Więcej informacji pod adresem lukasz-m16@wp.pl.

Pozdrawiam
Łukasz M.

Wymagania

Potrzebna jedynie umiejetnosc obslugi internetu i podstawowa umiejetnosc obslugi edytora tekstowego np. Microsoft Word

Oferujemy

Wysokie zarobki, ktore zaleza tylko od tego ile poswiecisz czasu tej pracy.

Forma kontaktu

lukasz-m16@wp.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.